Kviečiame į nepamirštamą FUX’ų stovyklą!

2017-07-22

VVF_EF

Pirmakursi! Sveikinam įstojus į Verslo Vadybos studentų gretas ir kviečiame Tave sudalyvauti įsimintiniausioje FUX’Ų stovykloje „Aplink piramidę“. Čia susipažinsi su savo grupiokais ir kursiokais, taip pat daugiau sužinosi apie universiteto tvarką, studentų atstovybės veiklą, turėsi galimybę susipažinti ir su fakulteto administracija! Nepraleisk progos ir registruokis, susitiksime ten!

Kur? Vilniaus Gedimino technikos universiteto poilsio ir sporto bazėje Aukštadvaryje.

Kada? Rugpjūčio 23-25 d. Jei dalyvauti negalėsi, rugpjūčio 25-27d. vyks MIX (papildoma) stovykla – skirta visiems, kurie negali dalyvauti savo fakulteto stovyklose.

Kaip patekti? Registruokis stovyklos atrankoje liepos 25-27 dienomis 8:00 – 17:00 val. VGTU centriniuose rūmuose (Saulėtekio al. 11) sutarčių pasirašymo metu arba pasirašius sutartį elektroniniu būdu (pildymo pabaigoje bus pateikta nuoroda į registracijos anketą). Vietų skaičius ribotas, todėl atsinešk gerą nuotaiką, daug energijos ir galbūt pateksi būtent tu!

Kokia kaina ir ką už ją gausiu? Stovyklos kaina – 25€. 15€ – išankstinis užstatas, pervedamas į sąskaitą (teirautis fakulteto studentų atstovybės), 10€ grynais – susimokama prieš pat stovyklą, vietoje. Yra galimybė pervesti visą sumą iš karto. Į šią kainą įeina:

• Kelionė į Aukštadvarį ir atgal;

• Maitinimas;

• Apgyvendinimas;

• VGTU marškinėliai;

• Pramogos ir neužmirštamas laikas!

 

Daugiau informacijos bei praėjusių metų stovyklos akimirkas gali rasti čia:

https://goo.gl/ySjzY5

https://goo.gl/giP4qV

 

Turi klausimų? Kreipkis į VGTU SA VVF, maloniai į juos atsakysime!

Iki susitikimo stovykloje!