VGTU SA VVF koordinatoriai 2017-2018

2017-09-03

VGTU SA VVF koordinatorių komanda – žmonės, kurie visada padės ir atsakys į visus klausimus.

 

VGTU SA VVF Pirmininkas

 

Silvestras Mečkovskis

Tel. nr.: 860456462

El. paštas: silvestras.meckovskis@stud.vgtu.lt

IMG_6690

VGTU SA VVF man, tai yra, darbas, laisvalaikis ir hobis, kuris suteikia tiek daug džiaugsmo, nes dirbi jau ne tik su bendramoksliais, ar draugais, bet su Šeima!

 

VGTU SA VVF Vicepirmininkė

VGTU SA VVF Rinkodaros koordinatorė

 

Ieva Gudinaitė

Tel. nr.: 869506883

El. paštas: Ieva.Gudinaite@gmail.com

IevaNAUJAS

Man SA tai vieta, kur atsiveria neribotos galimybės veikti, planuoti, svajoti, augti ir tobuleti, kur supranti, kad svarbus esi ne tu vienas, bet ir kiti tiek pat svarbūs, kiek ir tu. Studentų atstovybė puiki erdvė išbandyti ir patikrinti save, įgyti daugiau drąsos, padėti pradėti tikėti savimi, taip pat nuostabi vieta naujų žmonių paieškai, su kuriais ne tik reikia dirbti universiteto ribose, bet gali praleisti savo laisvą laiką neoficialioje aplinkoje, gali sutikti tokių žmonių, kurie draugais išliks visą tavo gyvenimą.

 

VGTU SA VVF Socialinių ir akademinių reikalų koordinatorė

 

Dovilė Padegimaitė

Tel. nr.: 869586862

El. paštas:  padegimaite.dovile@gmail.com

dovile

Man SA- tai namai ir šeima. Čia sutikau daug nuostabių žmonių, kurie žino, ko nori iš gyvenimo, ir atkakliai to siekia. Čia susirinkusius studentus vienija mintis, jog gali keisti ir tai labai motyvuoja!

 

VGTU SA VVF Žmogiškųjų išteklių koordinatorė

 

Gabrielė Gaškauskaitė

Tel. nr.: 867585255

El. paštas: gabriele-akvile.gaskauskaite@stud.vgtu.lt

GaskeNAUJAS

Studentų atstovybė, man yra tapusi ne tik gyvenimo mokykla, šeima ar naujai atrastų draugų vieta, bet ir didelės motyvacijos šaltinis. Todėl noriu, jog kiekvienas čia atėjęs, pasiimtų kuo daugiau ir, kad SA taptų Jums tarsi antri namai. Mes visi čia esame – KOMANDA!

 

VGTU SA VVF Ryšių su Visuomene koordinatorė

 

Gintarė Samuolytė

Tel. nr.: 868446521

El. paštas: gintare.samuolyte@gmail.com

Gintare

Atstovybė tai daugiau nei vieta, kur ateini atsigerti kavos, tai vieta, kur ateini, nes tave supa būrys žmonių, kurie tave išklauso ir supranta, padeda ir ten jautiesi gerai, o tai ir yra svarbiausia siekiant bendro tikslo, imantis tolimesnių planų ir mąstant naujas idėjas dėl kitų studentų, jog jie universitete jaustųsi taip pat gerai ir jaukiai kaip ir aš pati.